VDW Reciproc Rotary Kanal Eğesi (4 lük Blister)

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
 


VDW 'den Yepyeni Bir Ürün RECIPROC ile Tek Eğe İle Kanal Tedavisi Sistem Balance force konseptine benzer çalışmaktadır. Balance force sisteminde eğe önce saat yönünde döner sonra saat yönünün tersine döner. Reciproc çalışma prensibi ise eğe önce saat yönün tersine 2 adım döner sonra 1 adım saat yönünde dönerek çalışır. Resiprokasyon sisteminde eğe önce kesme yönünde döndürülür sonra geri döner ve sıkışması engellenir. RESIPROC eğeleri ve VDW.SILVER RECIPROC motor için resiprokasyon açıları tam ve spesisfik olarak dizayn edilmiştir. Birkaç resipkasyon hareketi ile tam bir 360 derecelik rotasyon tamamşanır. RESIPROC Eğe Dizaynı Resiprokasyon yapabilmesi için dizayn edilmiş ve uçları keskin olmayan eğelerdir. Reciproc eğeleri M-Wire Nikel -Titanyum dan üretilmiştir. M-Wire geleneksel nikel titenyumlara göre hem eğenin metal yorgunluğuna karşı direnci artırır hemde esneklik kazandırır. VDW SILVER RECIPROC resiprokasyon yapmak üzere geliştirilmiş bir endodontik motor. Aynı zamanda döner Nikel Titanyum eğe sistemleri ile çalışabilmektedir. RECIPROC ve WaveOne gibi resiprokasyon sistemleri, ve Flexmaster ve Protaper gibi rotary sistemlerinin programları VDW.SILVER RECIPROC endo motor cihazında önceden programlanmış olarak mevcuttur. Dr.'s Choice programında fazladan 15 tork / hız değeri yüklenecek hafızaya sahiptir. VDW.SILVER RECIPROC batarya ile çalışır ve şarj olurken çalışabilmektedir. RECIPROC Sisteminin Avantajları Kolay Kullanım ve Zamandan Kazanç Tek Eğe ile Preparasyon yapabilme steril tek kullanımlık enstrumanlar Hızlı preparasyon GÜVENİRLİK Azaltılmış kırılma Riski Daha az kontaminasyon
 
 

Eğe ile Kanal Tedavisi

  •  
  •     Sistem 'Balance force' konseptine benzer çalışmaktadır.
  •  
  •    Balance force sisteminde eğe önce saat yönünde döner sonra saat yönünün tersine döner.
  •  
  •     Reciproc çalışma prensibi ise eğe önce saat yönünün tersine 2 adım döner sonra 1 adım saat yönünde dönerek çalışır.
  •  
  •     Resiprokasyon  sisteminde eğe önce kesme yönünde döndürülür sonra geri döner ve sıkışması engellenir.Tek eğe ile kanal tedavisi: Tek kanalın hazırlanması, mükemmel bir açıya sahip sadece bir resiprokasyon eğesi ile tamamlanabilir.


Daha az aşama ile çalışma: Uygulama sırasında eğe değişimine ihtiyaç duyulmadığından diş hekiminin işlemini oldukça kısaltmaktadır.


Zaman tasarrufu: Kullanım prosedürünün kısa olması uygulamada hata yapma riskini azaltarak,hata yapma oranını minimuma indirir
Paketleme:

1) 25 No ( Kırmızı) : 4 Adet  25 No Reciproc Ege

2) 40 No ( Siyah ) : 4Adet  40 No Reciproc Ege

3) 50 No ( Sarı ) : 4 Adet  50 No Reciproc Ege

Teknik Özellikler
Eğe Sistemi :Rotary ( 360 ° Dönüş)
Diğer Özellikler
Stok KoduVDW.4001D
MarkaVdw
Stok DurumuVar
1000000031950

Ürün Etiketleri

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.