TOKUYAMA Omnichroma Selection Kompozit Set

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

OMNICHROMA, en geniş ton ve renk aralığıyla en yüksek kromatik eşleşme kapasitesini sunan ve bu sayede yalnızca tek bir kompozit renk tonuyla klasik VITA tonlarını kapsayan yenilikçi ve devrim niteliğinde Tokuyama Dental yenilik dünyasından bir üründür. Tüm bunlar patenti TOKUYAMA’ya ait olan, renge "fiziksel” boyutunu veren Smart Chromatic Technology sayesindedir. Hiç pigment eklenmemiştir. 


OMNICHROMA FLOW
 ile mükemmel özellikler, benzersiz bir renk kombinasyonunu, yüksek cilalanabilirlik ve renklenmeye karşı yüksek direnci garanti edin. Tek Üniversal Dolgunun "fiziksel-mekanik” boyutu, geniş bir restorasyon yelpazesi için uygun, bükülme ve basınça karşı yüksek direnç garantilidir; üstelik düşük aşınma ve düşük polimerizasyon stresi. 


OMNICHROMA BLOCKER FLOW
 Kapsamlı sınıf III ve IV restorasyonlar veya lekelerin veya pigmentasyonların maskelenmesini gerektiren özel durumlar için tasarlanmış ek bir yardımcı malzemedir. Omnichroma Blocker Flow, kromatik adaptasyonu geliştirilmesi ve OMNICHROMA, en geniş ton ve renk aralığıyla en yüksek kromatik eşleşme kapasitesini sunan ve bu sayede yalnızca tek bir kompozit renk tonuyla klasik VITA tonlarını kapsayan yenilikçi ve devrim niteliğinde Tokuyama Dental yenilik dünyasından bir üründür. Tüm bunlar patenti TOKUYAMA’ya ait olan, renge "fiziksel” boyutunu veren Smart Chromatic Technology sayesindedir. Hiç pigment eklenmemiştir. OMNICHROMA FLOW’ kullanımı sırasında ağız boşluğunun karanlığının maskelenmesi avantajına sahiptir, hafif lekelerin veya renksiz kusurların maskelenmesine izin verir, çok opak bir dişin yeniden yapılandırılmasını kolaylaştırır.

 

Set İçeriği:

2 adet Omnichroma 4 gr
2 adet Omnichroma Flow 3 gr
1 adet Omnichroma Blocker Flow 3 gr

Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduTK.12500
MarkaTokuyama
Stok DurumuVar
53001506221411
HAKKIMIZDA    DESTEK SİPARİŞ SÜRECİ ÜYELERE ÖZEL BİZİ TAKİP EDİN                      APPS 
Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Hesabım
Facebook
  
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.