SDI Radii XPert Dolgu Polimerizasyon Led Cihazı

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

SDI Radii XPert Dolgu Polimerizasyon Led Cihazı


Yıllar geçtikçe, iyileştirme lambaları gelişti ve şimdi diş hekimliği randevularına değer katmayı amaçlayan çok sayıda özellik içeriyor. SDI, 1999'dan beri polimerizasyon lambaları üretmektedir ve en önemli özellikleri tanımlama ve entegre etme becerisinin farkındadır. En yeni, yüksek performanslı LED polimerizasyon ışığı Radii Xpert, her seferinde optimum şekilde kürlenmiş bir restorasyonun güvenini desteklemek için en çok istenen özellikleri sağlamak için uygulayıcılarla görüşülerek geliştirilmiştir.
 
Restorasyonun kalitesini ve dayanıklılığını sağlamak için ışıkla sertleştirme sırasında dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. Operatör tekniği kritiktir ve eksik polimerizasyondan kaçınmak için bir ışık kaynağı restorasyona yakın ve dik tutulmalıdır 1 . Radii Xpert'in benzersiz hedef destek teknolojisi, kürlemeden önce ışığın doğru açıda doğru konumlandırılmasını sağlar. Konumlandırma ışığını aktive ederek ve dişin üzerinden bir kez bırakarak, kürleme ancak ışık yerinde olduğunda başlar ve restorasyon tam bir iyileşme elde eder. Diğer pek çok polimerizasyon lambasının zayıf operatör tekniğini telafi ettiği yerlerde, hedef yardımı sürekli olarak onu iyileştirir.
 
Radii Xpert, derin kürleme gerektiren toplu dolgu restorasyonları dahil her boyuttaki restorasyonlar için ideal seçimdir. Koşutlanmış ışın, kürlenen restorasyonda ışık yoğunluğunun korunmasını sağlar. Radii Xpert ile her seferinde öngörülebilir bir tedavi elde edin.
 
Radii Xpert'in ergonomik tasarımı, tüm restorasyon alanlarına rahatça erişmenizi sağlar. 360 derece dönebilen kafa, tüm kadranlardaki restorasyonlara kolayca erişilmesini sağlar. Radii Xpert iyi dengelenmiş ince bir tasarıma sahiptir ve el ve kol yorgunluğunu en aza indirerek bir kalem veya tabanca kabzasında tutulabilir.

Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduDST.SDI.5600300
MarkaSDI
Stok DurumuVar
1000000033602

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.