SANISWISS Sanitizer Surfaces S2 (Kullanıma Hazır Virüsdal Temizleyici Dezenfektan) 750 ml

SANISWISS Sanitizer Surfaces S2


+ ALKOLSÜZ

+ ETKİN MALİYET

+ TEHLİKE SEMBOLÜ YOK


Virüsidal yüzey temizleyici dezenfektanı hassas tıbbi cihazlar için geliştirilmiştir. Ferah limon parfümü, bu ürünün profesyonel bir ortamda günlük kullanım için tercih edilmesini sağlar. Tehlike sembollerinin bulunmaması ve alkolsüz olması alternatif formülasyonunu yansıtır.


Benzersiz alkolsüz formülasyonu sayesinde Sanitizer Surfaces S2, yüzeylerin temizlenmesi ve dezenfeksiyonu için malİyet etkin çözüm seçeneğimizdir. İnvazif olmayan tıbbi cihazların bulunduğu tıbbi ve dental ortamlarda kullanım için özel olarak geliştirilen Sanitizer Surfaces S2 ürünümüzün hoş ve ferah bir limon aroması vardır.


ALKOLSÜZ

Tıbbi ortamda alkol kullanılması hem hastalarda hem de personelde alerjiye, akciğer hastalıklarına ve kuruluğa neden olabilir. Bu tehlikeler yoğun olarak kullanılsa bile S2 tarafından etkin bir şekilde çözümlenebilir.


ETKİN MALİYET

Alkolsüz biyosidal formülasyonuyla spreyleme ve silme sırasında daha az buharlaşma olur ve bu da maliyet tasarrufu ve virüsidal dezenfeksiyon sağlar.


TEHLİKE SEMBOLÜ YOK

Kullanımı kolay S2, havayolu, deniz yolu veya karayoluyla doğrudan son kullanıcıya basit ve pratik sevkiyat için hiç tehlike sembolü içermez. Her kullanımdan önce kullanırken dikkat edilmesi gereken hususların okunması tavsiye edilir


TIBBİ CİHAZ

Sınıf IIa tıbbi cihaz olarak invazif olmayan ve deliksiz tıbbi cihazların özel dezenfeksiyonu için tasarlanmıştır.Kullanım Talimatları:

Köpük sprey, hızlı etkili kullanıma hazır virüsidal, invazif olmayan tıbbi cihazların yüzey dezenfeksiyonu için. Tıbbi ve dental ortamlarda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Yaklaşık 30 cm mesafeden dezenfekte edilecek yüzeylere ve nesnelere püskürterek tamamen nemlenmesini sağlayın ve dezenfektanın etki etmesi için minimum 30 saniye boyunca bekleyin. Yüzeye püskürtülen ürünü kurumaya bırakın veya temiz bir bezle silin. Yalnızca profesyonel kullanım içindir. Sınıf IIb tıbbi cihaz.


Paketleme : 750 ml 

Diğer Özellikler
Stok KoduDST.SNW.132062
MarkaSaniswiss
Stok DurumuÜrün Stoğu Tükenmiştir.
1000000033613
HAKKIMIZDA    DESTEK SİPARİŞ SÜRECİ ÜYELERE ÖZEL BİZİ TAKİP EDİN                      APPS 
Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Hesabım
Facebook
  
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.