Roson - Dental Ünitler İçin Halojen Reflektör ( Lütfen Modeli Dikkatli Kontrol Ediniz )

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

ELIO HDM, yüksek büyütme gerektiren hareketler için size en iyi çözümü sunmayı amaçlayan titiz bir yaklaşımın sonucudur. Sonuç en şüpheci olanları dahi memnun edecektir. Benzersiz performansa sahip yeni nesil mikroskoplar doğar. Cerrahi aydınlatmaya entegre olan bu yeni mikroskop, birden fazla varlığı kapsamaktadır. X 60 yakınlaştırma ile, dişin ve yumuşak dokuların yapısındaki en küçük ayrıntıyı algılayabilir. Geleneksel cerrahi aydınlatmanızı değiştiren ELIO HDM, çalışma alanınızı büyük cihazlardan uzak tutmaktadır.

 

Açıklama

Küçük ayrıntılar aramak da dahil olmak üzere ağızda yapılacak işin görünürlüğünü artırmak, dişhekimliği uygulamasında günlük gerçekliktir. Kök kanalı tedavisi gibi işlemler, gözlerinizi çok azaltılmış bir alanda konsantrasyona iter çünkü görme zorluğunun yanı sıra gözden kaçırılmaması gereken bir göz yorgunluğuna neden olur. Teknik protokoller giderek artan bir doğruluk gerektirir. Bu nedenle işletim mikroskobu diş dolaplarındaki yerini buldu. 

Teknolojinin sınırlarını zorlamak isteyen EKLER, yeni nesil mikroskop tasarladı. Eşsiz bir ürün, şimdiye kadar görülmemiş performansa sahip çok yönlü bir ürün olan ELIO HDM'nin misyonu uygulayıcılara diş ve periodontal hareketlerin uygulanmasında çok değerli bir yardım sunmaktır. ELIO HDM görünürlüğü artırmakla kalmaz aynı zamanda çalışma rahatlığını da geliştirir. 

60x zoom ve Full HD görüntüsü ile ELIO HDM, her ayrıntıyı tam ekranda izlemenize olanak tanır. Hiçbir zaman geleneksel bir mikroskop böyle bir performansa ulaşamadı.

 

Referans için bir eğitim aracı

ELIO size eğitimlerinizi çok basit bir şekilde kurma imkanı sunar. Örneğin, canlı müdahalelerinizi, sitenizde veya dünyanın her yerinde olsun, bir eğitim salonundaki bir ekranda veya bir video projektöründe bakım ünitenizden yayınlayabilirsiniz.

Üniversitelerde ELIO en güncel eğitim araçlarına aittir. 
Örneğin bir öğrenci grubuna moların ekstraksiyonunu göstermek olanaksız olsa da ELIO ile her şey mümkün oluyor. Pratik sunum, öğrencilerin canlı sınıfa katılarak en ufak detaylara kadar keşfedebilecekleri bir konferans salonunda canlı olarak yayınlanabilir.

Filmleri çekin ve düzenleyin

Elio, müdahalelerinizi kaydetmek için benzersiz ve gerekli diş aracıdır. Video dönüştürücü sayesinde ELIO bir bilgisayar veya Mac bilgisayarına bağlanabilir. Video dizileri her türlü video ekipmanı tarafından okunabilir boyutlarda saklanır. Kullanıcı, eğitim, iletişim ve diğer amaçlar doğrultusunda filmlerini düzenleyebilir, metin, ses ekleyebilir ve filmlerini kullanabilir.

Tarzın ötesine geçen bir tasarım

Mükemmel ergonomiyi ve performansları bir araya getiren bu orijinal set, herhangi bir diğer aydınlatma yerine ve herhangi bir ekipmana takılabilir. ELIO, halojen ampuller veya LED ile konvansiyonel aydınlatmalara göre birçok avantaj sunar. ELIO sadece çok başarılı bir diş aydınlatması değil aynı zamanda gerçek bir iletişim aracıdır. 
Entegre, çok yüksek çözünürlüklü kamera ve otomatik odaklama, hastanıza, meslektaşlarınıza veya iş ortaklarınızla iletişim kurmak için ek manevra yapmadan her zaman sağlar. Isı olmadan ve gürültülü olmadan, ELIO kafa optimal bir asepsi için tamamen sıkıdır. 
Basit bir dönüşle, üç eksende olası tüm konumları elde edebilirsiniz. Çıkarılabilir kollar kullanıcının isteğine göre konumlandırılabilir.

Farklı görmeye hazır mısınız?

Işığa hoş geldiniz

Diş hekiminin etkinliğinin özelliği, azalan ve az ulaşılabilir bir ameliyat alanında ayrıntıların gözlemlenmesidir. Ayrıntılarla ilgili bu vizyon, en iyi görsel performansı sağlamak ve yorgunluğu azaltmak için yükseltilmiş bir aydınlatma seviyesi gerektirir. ELIO, yüksek verimlilikte bir LED Aydınlatma gibi, görüş alanınızda en az 55.000 LUXES sunmaktadır. ELIO, günışığı (doğal beyaz, renk sıcaklığı 6300 ° K ile 6500 ° K arasında bulunur) ve gölgeli gölgeler olmadan, günlük uygulamada size eşit bir ışık sunarak görsel rahatlığın mükemmel şartlarını yaratır. Değişken yoğunluğa sahip, her hareketin ve her birinin ihtiyacına adapte edebilen bir ışık.

Ergonomik

Felsefesine sadık EKLER, ergonomiyi ve yönetim alanını iyileştirmek amacıyla ELIO HDM'yi geliştirdi. Bu "hepsi bir arada" ürünü, avantajlı bir şekilde mevcut cerrahi aydınlatmanın yerini alıyor. Bu ünite tavana, duvara veya ayaklı ayak üzerine monte edilebilir. Görüntü monitör ekranında yansıtılır. Tasarımından ötürü ELIO HDM pek çok avantaj sunar ve çalışmaların çeşitli yönlerini iyileştirmeye izin verir.

Pratisyenin duruş çalışmasını geliştirir.

Diş hekimi muayenehanesi öne eğilme, bazen de omurga pozisyonunun her seviyesinde bir tükenmeye yol açabilen gövde rotasyonu gibi fiziksel çabalardan oluşur. Ekrandaki resme bakarak uygulayıcı kısıtlamaları kaldırdı. Bu, boyundaki gerginliği önler ve sırt problemlerini önler.

 

Göz yorgunluğunu azaltır

Özenle hazırlanan çalışma vizyonu şiddetle arar: lens ve göz kasları tarafından sağlanan barınma mekanizması, görüntünün retinadaki odağının ayarlanmasını sağlar; yakınsama, kasların etrafındaki kas daralması sayesinde iki retinal görüntünün füzyonunu sağlar göz. ELIO HDM kullanımı dolaylı emek ve ekranda mükemmel görüntü kalitesi nedeniyle bu göz yorgunluğundan kaçınır.

Dahası dolaylı emek titiz eylemlerde olduğu gibi çok yüksek ışık gereksinimlerini ortadan kaldırır ve ışık seviyesindeki değişikliklerden kaynaklanan yorgunluk çekmez.

Çalışma alanını korur

Tasarımından ötürü ELIO HDM diğer aydınlatma gibi kullanılır. 70 cm'lik olağan bir mesafede kullanılır. Minimum netlik mesafesi 50 cm'dir ve böylece konvansiyonel mikroskoptan farklı olarak, hastanın ağzında boş alan bırakır ve araçların, kamçıların kullanımını engellemez ve eylemleriniz sırasında asistanın faaliyetine ters düşmez.

Özellikler:
Beyaz doğal gün ışığı: 6000 ° K ± 5%
Renklerin iyi reprodüksiyonu:% 90
Ayarlanabilir ışık 52.000 Lüks'e kadar yoğunluk
Gölgeler taşınmadı
Optimum asepsi için tamamen sıkı ve su geçirmez
UV radyasyonunun olmaması ve ilave ısı katkısı olmaması
Hayran olmadan ve gürültülü olmadan
Kaynak: 2LED x 6W, Tüketim 12W
50.000 heure'lik ömrün ortalama süresi
Enerji kaynağı 110-220V, özerk stabilize dönüştürücü
Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok Koduelio
MarkaDiğer Markalar
Stok DurumuVar
1000000015649

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.