LM INSTRUMENTS LM-Arte Kompozit Şekillendirme Seti 5 li

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.


LM INSTRUMENTS LM-Arte Kompozit Şekillendirme Seti
LM-Arte, estetik diş hekimliğinde özelleşmiş bir grup olan Style Italiano işbirliği ile geliştirilmiş yenilikçi bir el aleti setidir. LM-Arte kompozit tabakalama için özel olarak tasarlanmış, yüksek kaliteli ve üstün polisajı ile yapışmaz LM-DyraGradeMax çeliğinden üretilmiştir. Her LM-Arte el aleti kolay, etkin ve hızlı restoratif tedavilere olanak sağlayan temel işlevi ile adlandırılmış ve farklı renklerle kodlanmıştır.

LM-Arte Applica


Bu çok ince ve esnek spatül, kompozitin kaviteye taşınması ve estetik modelajı için tasarlanmıştır. Esnek çalışma ucu, dişin doğal konturlarını taklit ederek hassas ve duyarlı bir biçimlendirme sağlar. Applica’nın ince ucu, dar alanlarda ya da matriks bandına bakan bölgelerde modelaja elverişlidir.
LM-Arte Applica Twist


Kompozit modelajı için özel bir inceliğe sahip esnek ve dar bir spatüldür. Applica Twist ile aproksimal boşlukları ve marjinal sırtları işlemek çok kolaydır. Bükülmüş uçları, elin çalışma pozisyonunu zorlamadan çok zor alanlara erişime olanak tanır.

LM-Arte Modella


Kompozit modelajı için özel bir inceliğe sahip geniş bir spatüldür. Özellikle kesicilerin bukkal yüzeyleri gibi geniş diş yüzeyleri için uygundur. Geniş spatül ucu, kompoziti etkin biçimde yayar. Ucun esnekliği, inceliği ve keskinliği; duyarlı, estetik detayları yaratmaya yardımcı olur. Spatül, kompoziti kapsülden yerleştirmek için de kullanışlıdır.

LM-Arte Condensa


Kompozit modelajı için özel olarak tasarlanmış uzun ve yuvarlak bir fulvardır. Aletin açılı kolu tüm kavitelere sınırsız erişim sağlar. Condensa'nın hem anterior hem de posterior bölgelerde kullanılabilen bir kalın bir de ince ucu vardır. Yuvarlak çalışma ucu yapışma riski olmadan kompozite hassas bir kondensasyon sağlar.
LM-Arte Fissura


Kesiciliği yüksek, sivri uçlu, bir modelaj aletidir. Konik ucu posterior dişlerin okluzal yüzey ajanını tek bir aletle biçimlendirmek idin idealdir. İnce, sond biçimli uç, karakterizasyon kompozitlerinin ve fissür örtücülerin tabakalaşmasında olduğu kadar fissür ve mamelon modelajı için de uygundu

LM-Arte Misura


Anterior restorasyonlarda kompozit tabakalarının kalınlığının yatay ve dikey ölçümü için benzersiz bir alettir. Dentin kompozitinin tabakalamasından sonra, polimerize etmeden önce, konik biçimli ucu doğal diş minesi üzerine yerleştirilir. Bu yolla konik uç altında kalan polimerize olmamış kompozit, mine kompoziti tabakası için uygun boşluk bırakacak biçimde hassasça biçimlendirilecektir. Misura’nın kalın ve kısa ucu, ucun kenarı orijinal minede kalacak şekilde yatay olarak yerleştirilir. Bu işlem, bitim çizgisine uygulanacak saydam kompozitin doğru miktarını belirler. Sonuçta, kompozitlerde istenmeyen gri etki önlenerek, bitmiş estetik restorasyonların doğru kalibre edilmiş opak ve saydam kompozitlerden oluşması sağlanır.

LM-Arte Eccesso


Kompozit ve bond artıklarını uzaklaştırmak için tasarlanmış bir el aletidir. Eccesso’nun özel açılı çalışma uçları servikal anterior ve interproksimal molar alanlardan fazlalıkların uzaklaştırılması için idealdir. İnce ama dayanıklı olan bu el aleti, kesici ucun uzunluğu, kalınlığı ve genişliği ile ayırt edilir.

Ürün İçeriği

LM-Arte 5'li Set; Applica, Condensa, Fissura, Misura, Eccesso ve 5'li Kaset

Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu6657ES
MarkaLm Instruments
Stok DurumuVar
1000000006510

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.