LEDERMIX Kangrenli Ve İltihaplı Diş Tedavi Ve Kanal Patı Toz+ Likit

END‹KASYONLARI :

1. Prophylactic Pulpitis Tedavisi : LEDERMIX Cement’i kaide maddesi olarak veya geçici kronlarda veya canl› güdükleri kaplarken ZnO-Eugenol esasl› cementlere ilave edilmi? lederm›x cement powder müteakip kronlarda veya köprü çal›?mas›nda kullan›l›r.
2. Pulpa hayatiyetini muhafaza ederken acute pulpitis’in (Pulpitis Acuta) konservative tedavisinde.
3. Acute periodontites’in tedavisinde (bütün cerahatl› pulpitis ve gangrene’nde kök kanallar› tedavisinin ba?lang›ç eleman› olarak)

KULLANIMI :

A :Pulpitisli kavit çal›?mas›nda pulpan›n ortaya ç›kar›lmas›n›n kaç›n›lmayaca€› durumda.
Hem LEDERMIX Paste hem LEDERMIX Cement uygulanabilirAkut ağrının meydana geldiği dental vakalar, özellikle dolgu tedavisi ve akut acil durumlar Ledermix’in ihtisas alanıdır. Parodontitis aplikallerin artmasıyla dişler güçsüzleştiği için hasta sık sık dayanılmaz ağrılardan şikayetçi olur.Bu ağrılar onları geceleri uyutmaz.Geleneksel ağrı kesiciler de etkili olmaz ve hasta umutsuzluğa düşer.Lokal enjeksiyonlar ya sınırlı bir şekilde yada sınırlı bir süre için durumu kontrol edebilirler.Biz bildiğiniz ve güvendiğiniz LEDERMIX PASTA’ yı, 40 yılı aşkın bir süredir hizmetinize sunmaktayız.Ledermix Pasta aktif bileşim maddesi triamcinolone sayesinde, yukarıda bahsetmiş oluğumuz semptomlarda çok kısa bir sürede ve önemli ölçüde düzelme görülür.Geniş çapta etkili bir antibiyotik olan dementhylclortetracycline maddesi ile de bakteriyel kirlenmenin önüne geçilmiş olur. Ledermix Pasta ‘ ya özgü aktif özler sayesinde ürünümüz sadece bir değil bir çok yolla etkisini gösterir: acıda kısa sürede bir hafifleme hissedilir ve cariogenic kirlenmede önemli ölçüde azalma sağlar.(12)Basit bir uygulamayla sadece bir değil tüm rahatsızlık verici durumlardan kurtulmanız mümkündür.Aksi takdirde hastanız, daha az etkili metodlarla madur olamaya devam edecektir. Bu kılavuzda size soru cevap yoluyla LEDERMİX PASTA’nın özelliklerinden ve çalışmalarınızda kullanılmasının size ne gibi faydalar sağlayacağından bahsedeceğiz.

» Neden LEDERMIX PASTA’yı kullanmalısınız?

Sert diş dokusu zarar gördüğünde pulpa dokusu da genellikle hasar görür.Bu sebeple, iltihaplanmış pulpaya, bakteriyel metabolizmalarda eşlik edebilir. Endotoksinlerle birlikte, yumuşak dokuda meydana gelen tipik reaksiyonlar: dokuda şişme, kan sirkülasyonunun azalmasıyla birlikte dokunun yapısında meydana gelen değişim ve kabarmanın neden olduğu acıdır. Geleneksel antiflojistik ajanların etkileri, pulpitis rahatsızlıklarında son derece sınırlıdır.

Birinci derecede önemli olan dişteki enfeksiyonla savaşmak olup, her ne kadar kariyeler tamamen yok edilse de, cariogenic bakteriler dentin tubüllerinde bulunabilirler. Özellikle derin kariyelerde, bu dokunun temizlenmesi vital pulpa açılmadan imkansız gibidir. Minimal invazif terapide bu metod, genellikle radikal prosedürlerde , yasaklanmıştır ve yerine alternatif yöntem bulma ve uygulama zorunluluğu doğmuştur. Bu sebeple, dokuyu yok etmeden mikro-organizmalarla savaşmak önemli bir husustur.

Tekrar vurgulamak isteriz ki antibiyotik içerikli LEDERMIX PASTA, son derece etkilidir ve çok sayıda pathogen mikro-organizmayı(12) kısa sürede etkisiz hale getirir. Böylece, hastaların sancılarının hızlı bir şekilde azalmasına ve memnuniyet duymalarına sebep olan aktif maddeler, iltihaplı dokudaki kabarmış ödemin azalmasıyla birlikte ağrı semptomlarının da hızla azalmasını sağlamış olurlar. Demeclocycline, tetracycline grubundan geniş çapta etkili bir antibiyotiktir.Gram-pozitif ve gram-negatif tetracycline ‘e karşı duyarlı olan patojenlere ve chlamydia, mycoplasma, spriochete ve rickettsia ‘ya karşı da bakteriostatik olarak hareket eder. Hem hücre dışı hem hücre içi patojenlere etki eder.Bu mekanizmanın çalışması, bakteriyel ribosomal protein sentezinin engellenmesine dayalıdır. Triamcinolone acetonide bir tür fluorised glucocorticoid olup cortisol ile kıyaslayacak olursak, triamcinolone acetonide’in, mineralocorticoid işlemsiz, etkisi 160-misli arttırılmıştır. Teorik olarak temelleri 40 yıldan fazla bir zaman önce Berlin’de, Prof. Dr Andre Schroede tarafından oluşturulmuş. O günden bu yana Ledermix Pasta, uzun ve başarılı klinik geçmişiyle hizmetinizdedir.
 

Diğer Özellikler
Stok KoduLEDERMIXTZ^
MarkaDiğer Markalar
Stok DurumuÜrün Stoğu Tükenmiştir.
1000000002122
HAKKIMIZDA    DESTEK SİPARİŞ SÜRECİ ÜYELERE ÖZEL BİZİ TAKİP EDİN                      APPS 
Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Hesabım
Facebook
  
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.