KURARAY Clearfıl Ap-X Set 8 Tüp + Se Bond

 

CLEARFIL AP-X, doğru renk eşleşmesi, iyi parlatılabilirlik ve mükemmel fiziksel özellikleri olan ve bu özellikleriyle ürünü, hem anterior hem de posterior restorasyonlar için uygun hale getiren, ışıkla sertleşen, radyoopak, restoratif kompozit rezindir. Kolay işlenebilmesi ve yerleştirilebilmesi için en uygun kıvamda formüle edilmiştir.

 

1. Yüksek aşınma direnci

CLEARFIL AP-X, (hacimce 70)-ağırlıkça 86 oranında yüksek kıvamlı ince baryum silika partikülleriyle yoğun bir şekilde doldurulmuş mikrohibrit bir kompozittir. Bu, CLEARFIL AP-X ?in gösterdiği alışılmamış yüksek aşınma ve kırılma direncinin nedenlerinden biridir. Dayanıklı posterior restorasyonlar için gerçek inandırıcı bir değer.

2. Mükemmel parlatılabilirlik

İnce doldurucu partiküllerin (en küçüğü 0.04?m) çok miktarda oluşu, mükemmel parlatılabilirlik sağlar. Sonuç olarak iddialı anterior restorasyonlar için tamamen uygun, çok iyi estetik sonuçlar elde edilebilir.

3. Düşük polimerizasyon büzülmesi

Ayrıca, yüksek yoğunluktaki doldurucu içerik, 1.9 gibi çok düşük polimerizasyon büzülmesinin nedenlerinden biridir ki bu çok düşük orandaki polimerizasyon büzülmesi de kavite duvarlarında oluşacak stresi çarpıcı olarak azaltır. Sonuç olarak, marjinal sızıntı nedeniyle postoperatif hassasiyet ve sekonder caries oluşması riski sınırlanır.

4. Görülebilir radyo-opasite

,Materyal, içerdiği yüksek orandaki baryum silika partikülleri nedeniyle x-ray değerlendirmelerinde mükemmel radyo-opasite gösterdiği için, marjinal boşlukların olmayışı kolayca izlenebilir.

5. Kolay işlenebilirlik

Özel yapışmayan formülü ile CLEARFIL AP-X, hiçbir alet ya da kontakt matrikse yapışmaz. Bir yandan
materyal, eklenen kompozit tabakalarıyla uygun adaptasyon gösterir ve bu sayede anterior restorasyonlar için optimum şekilde uygundur. Diğer yandan CLEARFIL AP-X ?in kıvamı, posterior bölgedeki kusursuz şekillendirmeyi sağlamaya çok uygundur. Kullanışlı PLT ler, uygulamayı kolaylaştırır ve hijyenik tedavi sağlar.

Clearfil AP-X

CLEARFIL AP-X, Kuraray? ın üniversal hibrit kompoziti 1993? den beri mevcuttur ve hem anterior hem de posterior restorasyonlar için mükemmel klinik sonuçlar gösterir. Young ve Suzuki, AP-X? in aşınma direncinin mineyle aynı, Herculite XRV ile kıyaslandığında Herculite XRV? den daha fazla olduğunu rapor etmişlerdir (J Dent Res, 77, 1998). Ferracane? in yaptığı diğer bir araştırmada (J Dent Res, 77,1998), iki mikrofil (Silux Plus,3M ve Heliomolar, Vivadent), iki minifil (Z100,3M ve Herculite,Kerr) ve diğer midifillerle (Fulfil, Caulk) kıyaslandığında AP-X için en düşük marjinal bozulma gözlenmiştir.

 

SET İÇERİĞİ:

 

8 Adet Tek Tüp : ( 2 Adet XL )
                        ( 2 Adet A2 )

                        ( 2 Adet A3 )
                        ( 1 Adet A 3,5)
                        ( 1 Adet B2 )
SE BOND          : ( Primer + Bond + Uygulama Aksesuarları)
 

 

 

 

Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduCLEARFIL_APX_SET
MarkaKuraray
Stok DurumuÜrün Stoğu Tükenmiştir.
1000000001227

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook     
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                       

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.