KERAM & KERAMIK Fıxop Opaker Likidi 250 ml

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Opaker Likidi

Bilindiği üzere metal keramik sistemlerinde porselen yığımı aşamaları, oksidasyon ve bonding uygulamasından sonra 1. opak, 2.opak,1.body (dentin) akabinde 2.body (dentin -şeffaf) ve glaze şeklinde sonuçlandırılmaktadır.

Fixop iki seans opaker sinterlemesini ortadan kaldırarak opaker, dentin ve şeffafın ard arda yığılmasına olanak vererek tek seansta sinterlenmesini sağlar. Likidin özel formülasyonu sayesinde 4 dk ön kurutma işleminden sonra opaker tabakası bonding&#39e bağlanarak fikse olur. Artık opaker tabakası, üzerine rahatlıkla dentin yığımı yapılacak dayanıklıktadır. Yığım esnasında modelasyon likidi tarafından çözülmez ve katmanlar birbirine karışmaz.

Formülasyonundaki çok özel ajanlar sayesinde opakerin ergime ısısı dentinin ergime ısısına yaklaşır. Opaker, dentin ile iyice kaynaşarak mükemmel bir fiziksel bağ kurar. Böylece çok daha dayanıklı ve kararlı bir porselen yapı oluşturulmuş olur. Daha iyi netice alınması amacıyla, bu özel malzemenin yanı sıra ambalajın içerisinde tüm metal keramik sistemlerine uygun bonding malzemesi (KERAMBOND) ve likidi hediye olarak verilmektedir. Buluş niteliği taşıyan bu ürün firmamız tarafından patentlidir. Fixop kullanıcıya birçok avantajlar sunmaktadır.
Anadolu Üniversitesi&#39 de yapılan 3 nokta Eğme Testi sonucunda, Fixop ile yapılan porselen kronların, standart uygulamaya göre kırılma dayanımının 22 oranında daha dayanıklı olduğu tespit edilmiştir.
 
 
 
Diğer Özellikler
Stok Kodude1978
MarkaKeram Keramik
Stok DurumuVar
1000000001834

Ürün Etiketleri

HAKKIMIZDA    DESTEK SİPARİŞ SÜRECİ ÜYELERE ÖZEL BİZİ TAKİP EDİN                      APPS 
Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Hesabım
Facebook
  
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.