KEMIGER Daily Clean ( Enzimatik Çözücü )

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
  DENTAL, MEDİKAL ALET TEMİZLİĞİ"

   Dental materyaller hiç bukadar rahat temizlenmedi.Daily clean dental metaryel temizliğinde neredeyse fırça kullanımına gerek kalmayacak kadar etkili temizlik yapar.Ultrasonik cleaner cihaz bulunan kliniklerde ise cihazla birlikte kullanıldığında çok hızlı ve etkin temizliğini sürdürür.Deterjan ve benzeri yardımcı temizlik maddelerinin kullanımını ortadan kaldırır.Tedavi kimyasallarının yaklaşık 70&#39ini eriyik hale getirir.Cam ionomer,çinko oksit ojenal ölçü maddesi,polikarboksilat siman,adezivlak,çinko fosfat siman ve diğer tedavi materyalleri eriyik hale gelir.

  Durulamak yeterli olacaktır.Kalsiyum hidroksit,Aljinat soğuk akriliği eritmez.Ancak plastik kıl fırça ile el aleti üzerinden ayrılması çok kolay hale getirir.Kronların temizlenmesinde de etkilidr.

  "ÇOK BUYUK EKONOMİ SAĞLAR"

  Daily clean kendinden başka bir yardımcıya (Deterjan v.b) ihtiyaç duymaz.80 su tasarrufu sağlar.Elmas frezler gözenekleri boşaldığında,Diş kesimi 5 adet ise 7-8-9 olur.

 "DENTAL MEDİKAL ALETLERİ BOZMAZ"

  Diş hekimliğinde kullanılan yüzlerce aletin,testleri yapılmış ve zarar vermediği tespit edilmiştir.Tüm cerrahi aletler,ölçü kaşıkları,siman camı,ayna başı,frezler,kanal aletleri,kavitron ucu v.b altleri guvenle temizler.

"ÇELİK FREZLERİ ÇÖPE ATMAK YOK"

  Daily clean çelik frezlerin kararması  paslanması sona erdirir.Daily clean frezlerinizin daima parlamasını sağlar.özellikle önemli bölgelerde bulunan klinikler çelik frezleri daha uzun süre kullanabilirler.

"ÇOK UZUN KULLANIM ÖMRÜ"

  Küvet içeresine konan Daily clean solisyon 15 ile 30 gün ömür sergiler.Tek hekim çalışan bir klinikte 5 lt Daily clean ile 3-5 ay başka hiçbir materyale ihtiyaç duymadan temizlik yaparsnız

 

 

Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri tarafından satın alınabilir
Diğer Özellikler
Stok KoduKEMT12.4
MarkaKemiger
Stok DurumuVar
1000000000681
HAKKIMIZDA    DESTEK SİPARİŞ SÜRECİ ÜYELERE ÖZEL BİZİ TAKİP EDİN                      APPS 
Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Hesabım
Facebook
  
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.