IVOCLAR VIVADENT Tetric EvoFlow Bulk Fill Ref. 1x2g

Tetric EvoFlow Bulk Fill


 
 

Posterior bölgede doğal estetik – etkili bir uygulama ile sağlanabilir

Schaan, Liechtenstein – 9 Mart 2015

Tetric EvoCeram Bulk Fill’ in bir tamamlayıcısı akıcı bulk-fill kompozit

Üniversal kompozit Tetric EvoCeram, on yıldır klinik kullanımda değerini kanıtlamıştır. Süregelen daha fazla gelişme, dental pazara başka bir yeniliği sunmuştur: Tetric EvoFlow Bulk Fill.

Yeni akıcı kompozit, şekillendirilebilir Tetric EvoCeram Bulk Fill’i en iyi şekilde tamamlar. Bu maddenin esası, şekillendirilebilir kardeşi Tetric EvoFlow Bulk Fill’ in kimyasına dayanır. Yeni akıcı kompozit, Sınıf I ve Sınıf II restorasyonlarında bir bulk-fill kaide olarak uygulanır. Aynen Tetric EvoCeram Bulk Fill gibi 4 mm’ye kadar kalın tabakalar halinde sertleştirilebilir ve kısa bir ışık uygulaması süresi gerektirir. Bu hacim replasman maddesinin diğer yararları ise kavite duvarlarına mükemmel afinitesi ve kendinden dengelenen kıvamıdır. Işık başlatıcı Ivocerin, patentli büzülme gerilim yedeği ve patentli ışık duyarlılığı filtresi gibi Tetric EvoCeram Bulk Fill’de kullanılan teknoloji, Tetric EvoFlow Bulk Fill’e eklenmiştir. Büzülme gerilimi yedekleri sayesinde Tetric EvoFlow Bulk Fill’de meydana gelen büzülme gerilimi daha düşüktür veya konvansiyonel akıcı kompozitlerle karşılaştırılabilir. Aynı şey hacimsel büzülme için de geçerlidir. Işık duyarlılığı filtresi, reflektör ve çevresel ışık koşulları altında uzun bir çalışma süresi sağlar.

Ivocerin ışık başlatıcı ve "Aessencio” teknolojisi
Yeni akıcı kompozitin belirleyici gücü Ivoclar Vivadent’in tescilli gelişimi "Aessenci”o teknolojisinde yatar. Bu teknoloji, patentli Ivocerin ışık başlatıcı ile birlikte 4 mm’ye kadar kalınlıktaki kompozit tabakaların sertleştirilmesini sağlar. Aynı zamanda dişin renk değişikliği, etkili bir şekilde maskeleyen düşük, dentin benzeri translüsensi ile korunabilir. Sonuç ise doğal görünümlü, estetik bir restorasyondur. Bu yüzden Tetric EvoFlow Bulk Fill, mine gibi translüsensi özellik gösteren Tetric EvoCeram Bulk Fill’e ideal bir tamamlayıcıdır. Her iki kompozit de üniversal renkler IVA, IVB ve IVW mevcuttur. Tetric EvoFlow Bulk Fill restorasyonları genellikle kapatıcı bir kompozit tabakasıyla kaplanır (örneğin Tetric EvoCeram Bulk Fill). Süt dişlerinin restorasyonunda bu kapatıcı tabaka gereksizdir.Her iki ürün de ideal estetik ve verimlilik karışımı sağlar.

Diş hekimleri bulk-fill tekniği kullanırken ve aynı zamanda karşılaştırılabilir estetik elde ederken ortalama olarak % 47* daha az zamana gereksinim duyar. 

Kompozitlerin 10 yıllık evrimi
Tetric Evo ürün serisinin başarılı performansı genel olarak bilinmektedir. Şirket yakın bir zamanda bu ürünlerin başarısını ve devamlı gelişimini doğum günü kampanyasıyla kutlamıştır. En başarılı vakaları belgeleyen Bilimsel bir Rapor ve bir Vaka Raporu yayımlanmıştır.

Tetric®, Ivocerin® ve Aessencio® Ivoclar Vivadent AG’nin tescilli markalarıdır.


* Tetric EvoFlow ve Tetric EvoCeram ile karşılaştırması. Veriler istek üzerine elde edilebilir.
Kullanım Amacı:Posterior Kompozit
Kompozit Türü:Nano Hibrit Kompozit
Kullanım Şekli:Şırınga Formunda
Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu646472WW-5555Y
MarkaIvoclar Vivadent
Stok DurumuÜrün Stoğu Tükenmiştir.
1000000017510

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.