• Tüm Kategoriler
  • GC DENTAL EverStick C&B 2 x 12 cm ( Standart Paketleme )

   GC DENTAL EverStick C&B 2 x 12 cm ( Standart Paketleme )
   Görsel 1
   Bu ürünün stok durumu ile ilgili olarak 0 554 363 87 21 nolu telefonumuzu arayınız. Dilerseniz HABER VER butonuna tıklayarak stok eklenmesini bekleyebilirsiniz.

   Stick Tech, kendisini dişhekimliğinin gelişimine adamış bir İskandinav firmasıdır. Benzersiz cam fiber güçlendirme teknolojisi ile dişhekimliğini tüm dünyada yeni boyutlara taşımak için yeni, pratik ve ekonomik tedavi alternatifleri sunmayı amaçlamaktadır. Stick Tech ürünleri, doğrudan dişhekimleri ve teknisyenlerin ihtiyaçları gözönüne alınarak tasarlanmaktadır. Bunun yanında, Stick cam fiber teknolojisi ve Stick tech ürünlerinin kullanımı ile ilgili kurs ve seminerler de düzenlenmektedir.

   Modern Stick cam fiber güçlendirme teknolojisi, dişhekimleri ve hastalarına cazip bir tedavi alternatifi sunmaktadır. Metal içermeyen Stick cam fiber teknolojisi estetiktir ve hastaların diş dokusunu koruyarak kesim gerekmeden uygulanabilir. Ağız içi direkt uygulamalar tedavi seanslarını en aza indirerek verimi arttırır ve aynı sürede daha fazla hastanın tedavi edilebilmesine olanak verir. Stick teknolojisi büyük yatırımlar gerektirmez ve ürünlerin kullanımı oldukça kolaydır. Cam fiber teknolojisine dayanan Stick fiber güçlendirme sistemi hemen tüm akrilik ve kompozit materyaller ile kullanılabilir. 
   Stick Tech’in cam fiber güçlendirme ürünleri everStick ve Stick, çeşitli endikasyonlara sahiptir. İster doğrudan hasta ağzında, ister indirekt olarak kuron, köprü, yer tutucu, kanal içi post ve splint yapımı vb. işlemlerde kullanılabilir. Stick cam fiber teknolojisi dişhekimine zaman kazandırırken, hastaların sağlıklı diş dokusunu korur. StickTech ürünlerini detaylı olarak incelemek için yandaki linkleri kullanabilirsiniz.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduGC-EST-2x12
   MarkaGc Dental
   Stok DurumuBu ürünün stok durumu ile ilgili olarak 0 554 363 87 21 nolu telefonumuzu arayınız
       

                                    HAKKIMIZDA                    

        

   SOSYAL MEDYADA BİZ

                                      Hakkımızda                                                                                                           
                                      İletişim Bilgilerimiz        
                                      Banka Hesaplarımız        
            
            
            
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.