GC DENTAL EverStick C&B 1 x 12 cm ( Tekli Paket )

GC DENTAL EverStick C&B 1 x 12 cm ( Tekli Paket )
Görsel 1
Ürün stoklarımıza eklendiğinde bildirim almak için

Stick Tech, kendisini dişhekimliğinin gelişimine adamış bir İskandinav firmasıdır. Benzersiz cam fiber güçlendirme teknolojisi ile dişhekimliğini tüm dünyada yeni boyutlara taşımak için yeni, pratik ve ekonomik tedavi alternatifleri sunmayı amaçlamaktadır. Stick Tech ürünleri, doğrudan dişhekimleri ve teknisyenlerin ihtiyaçları gözönüne alınarak tasarlanmaktadır. Bunun yanında, Stick cam fiber teknolojisi ve Stick tech ürünlerinin kullanımı ile ilgili kurs ve seminerler de düzenlenmektedir.

Modern Stick cam fiber güçlendirme teknolojisi, dişhekimleri ve hastalarına cazip bir tedavi alternatifi sunmaktadır. Metal içermeyen Stick cam fiber teknolojisi estetiktir ve hastaların diş dokusunu koruyarak kesim gerekmeden uygulanabilir. Ağız içi direkt uygulamalar tedavi seanslarını en aza indirerek verimi arttırır ve aynı sürede daha fazla hastanın tedavi edilebilmesine olanak verir. Stick teknolojisi büyük yatırımlar gerektirmez ve ürünlerin kullanımı oldukça kolaydır. Cam fiber teknolojisine dayanan Stick fiber güçlendirme sistemi hemen tüm akrilik ve kompozit materyaller ile kullanılabilir. 
Stick Tech’in cam fiber güçlendirme ürünleri everStick ve Stick, çeşitli endikasyonlara sahiptir. İster doğrudan hasta ağzında, ister indirekt olarak kuron, köprü, yer tutucu, kanal içi post ve splint yapımı vb. işlemlerde kullanılabilir. Stick cam fiber teknolojisi dişhekimine zaman kazandırırken, hastaların sağlıklı diş dokusunu korur. StickTech ürünlerini detaylı olarak incelemek için yandaki linkleri kullanabilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok KoduGC-ES12.10
MarkaGc Dental
Stok DurumuBu ürünün stok durumu ile ilgili olarak info@dentalsepet.com a mail atınız
HAKKIMIZDA    DESTEK SİPARİŞ SÜRECİ ÜYELERE ÖZEL BİZİ TAKİP EDİN                      APPS 
Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Hesabım
Facebook
  
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.