GARRISON Composi Tight Fusion Ring Set

Composi-Tight® Seksiyonel Matris Sistemi
  •  
  • Operatör dostu tutma sistemi
  •  
  • Doğal olarak şekillendirilmiş bantlar
  •  
  • Anatomik olarak doğru kontaklar
  •  
  • Kontur yüksekliğinde kontaklar
  •  
  • Halkalar, mükemmel ve sıkı temaslar için optimum diş ayrımı sağlar


Ölü yumuşak üç boyutlu konturlu matrisler, daha kolay oklüzal yerleşim için yerleştirme tırnaklarına ve sorunsuz bir şekilde çıkarılması için Garrison'un devrimsel yapışmaz kaplamasına sahiptir.


Composi-Tight® 3D Fusion ™ Ultra-Uyarlanabilir takozlar süzülür, ancak geri çekilmez. Yumuşak, esnek dış yüzeyleri, üstün bir dişeti sızdırmazlığı için yakın proksimal düzensizliklere kolayca uyum sağlar.


Composi-Tight® 3D Fusion ™ ayırıcı halkaların üçü de, daha kolay yerleştirme için kamaya sığacaktır. Ultra-Grip ™ tutma uzantıları ile köpeklerin distalinden en geniş molar preparatlara kadar sıkıca yerinde kalacaktır.


Geniş Hazırlık halkası sadece Garnizon, geniş bir hazırlığı kolaylaştırır - eksik bir uç olsa bile. 


Yeşil Geniş Hazırlık halkası, matris bandını çukur bırakmadan kucaklar ve destekler, bu zorlu restorasyonları tek bir adımda geri yüklemenizi sağlar.


Her üç halka da flaşı ortadan kaldırır


Garrison'un özel Soft-Face ™ silikon uçları, matris bantlarını dişe nazikçe sarılarak flaşı neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Her restorasyonda değerli koltuk zamanından tasarruf edersiniz.


Garnizon halkaları dişte kalır


Her üç Garrison halkasındaki Ultra-Grip ™ tutma uzantıları, bunları dişlere inatla sabitleyerek diğer halkaların eşleşemeyeceği yerlere yerleştirilmesini sağlar. Birini köpeklerin distaline, yanlış yerleştirilmiş bir dişe, hatta bir lastik baraj kelepçesinin üzerine yerleştirin ve onlar yerleştirdiğiniz yerde kalacaktır. Artık halka yayı yok.


Yüzüklerin yerleştirilmesi kolaydır


Composi-Tight® 3D Fusion ™ ayırıcı halkalarda kullanılan gelişmiş tasarım ve malzemeler, daha fazla ayırma kuvveti sağlarken daha kolay açılmalarını sağlar. Uygun MOD / çok dişli restorasyonlar için Tru-Stack ™ tasarımımızla birleştirin ve kullanmaktan zevk alan halkalarınız var.


Garnizon gruplarının gerçek boyutları var


Diğer bazı matris bantlarına yakından bakın ve vücudun (subgingival uzantısının değil) "boyutlarının" her birinde hemen hemen aynı boyutta olduğunu fark edebilirsiniz. Sadece subgingival uzatma değişir. Garrison'un Tam Eğri bantları size üç farklı vücut boyutu artı iki subgingival uzantıya sahiptir. Daha iyi oturan bantlar anatomik olarak doğru restorasyonlar sağlar.


Yırtılacak delik yok


Garnizon gruplarında, forseps sırasında forsepslere takılmak veya çıkarma sırasında yırtılmak için delik bulamazsınız. Kolay oklüzal yerleşim için daha uzun ve daha geniş hazırlıklar için daha uzun olan bantlarımız, Composi-Tight® 3D Fusion ™ ayırıcı halkalarımız için mükemmel bir eşleşme bulacaksınız.


Garrison tarafından icat edilen yapışmaz kaplama


Tam Eğri bantları, onları güzelleştirmek için renk kodlu değildir. Bizim tarafımızdan icat edilen özel kaplama, bağlayıcı ajanı ve kompozit yapışmayı% 92 oranında azaltır. Tam Eğri matris bantları kolay giriş ve çıkış kolaylığı sağlar.


Takozlar kök içbükeyliklerine ve diş düzensizliklerine uyum sağlar


Composi-Tight® 3D Fusion ™ Ultra Uyarlanabilir Takozlar, sert plastik veya içi boş plastik takozların yapamayacağı şekilde uyum sağlamak için Garrison'un özel Soft-Face ™ teknolojisini içerir. Hazırlıklarınızın temiz ve kuru kalması için kök köklerini ve diş düzensizliklerini kapatın.


Sıkı kama sağlayın


Takozlar, uygun interproksimal temasın sağlanması için gerekli diş ayrımının elde edilmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Composi-Tight® 3D Fusion ™ takozlarında düzgün ayrılma sağlayan sağlam bir iç iskelet bulunur.


Geri çekilmiyor


Yumuşak, esnek kanatçıklar, yerleştirme sırasında kaymak için kolayca katlanır, daha sonra kamayı sabitlemek için geri yaylanır.


Papillaya karşı nazik


Dönen, kayak benzeri bir uç, yumuşak yarıçaplı kenarlar ve bir Soft-Face ™ dış katman, travmayı keskin kenarlı, "içi boş” plastik kamaların yapamayacağı şekilde azaltır.


Hassas kontrol için forseps


Diş hekimliğinin önde gelen halka yerleştirme forsepsi, kaldıraç soyma fleksiyonunu ortadan kaldırır. Pivot noktaları ve uçları, el boyutunuzdan veya gücünüzden bağımsız olarak en geniş azı dişlerine güçlü ayırıcı halkaları yerleştirmenize izin vermek için optimum konumdadır.


Evrensel


Farklı forsepslerle dolu bir çekmece istemezsiniz - bu yüzden sahip olduklarınızı bağışlayın. Tek ihtiyacınız olan bir çift Garrison'un yeni forsepsidir. Hemen hemen her marka ayırıcı halka ile eşit derecede iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduGAR.FXSET
MarkaGarrison
Stok DurumuÜrün Stoğu Tükenmiştir.
1000000031061

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.