Excalibur Ordontik Ankraj Vidası

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
 
SIA Ortodonti tarafından üretilen ?Excalibur? adlı ortodontik vida serisi, gerek ürün gerekse kullanım şekliyle ilgili sunduğu çeşitlilik ile ön plana çıkıyor. Ürün tornavida sapı, dril çeşitleri, el sürücüsü, döner alet uçları, heksagon ve yıldız gibi uç tipleri kombinasyonları ile oldukça geniş bir uygulama seçeneği sunmakta.
Ankraj konusu ortodontik tedaviler sürecinde planlama, tedavi aşamaları ve tedavi sınırlarını çok yakından etkileyen bir konudur. Dişlerin kuvvetlere karşı verdiği tepki hareketleri kullanılacak mekanik, malzeme ve tekniği ile yakından ilgilidir.

Öte yandan ortodonti biliminin sürekli gelişmeye açık bir branş olması sebebiyle ortodontik tedaviler de dental dünyadaki tüm gelişmelerden nasibini almakta. Ortodontik implantlar ve non-osseoentegre ankraj vidaları ortodontide neredeyse rutinde kullanılmaya aday ürünler arasında...

SIA Ortodonti tarafından üretilen ?Excalibur? adlı ortodontik vida serisi, gerek ürün gerekse kullanım şekliyle ilgili sunduğu çeşitlilik ile ön plana çıkıyor. Ürün tornavida sapı, dril çeşitleri, el sürücüsü, döner alet uçları, heksagon ve yıldız gibi uç tipleri kombinasyonları ile oldukça geniş bir uygulama seçeneği sunmakta. Ayrıca çeşitli vida tipleri ile amaca uygun vidalı kolay bir uygulamayla tedavi planınıza dahil edebiliyorsunuz.

Mükemmel derecede başlangıç stabilitesi tedavi süresince devam ediyor. Sunulan çeşitli vida kafa tipleri değişik bağlantılara olanak sağlamakta. Bu da klinikte kısa sürede uygulama ve üzerine uygulanan ataçmanlarda sorun yaşanmaması sebebi ile randevular arasında güvenli bir süreci beraberinde getirmekte.

Ürün titanyum (grade 5) malzemeden oluşuyor. Klinikte steril paketinden tornavida ile alıp uygulama alanına yerleştiriyorsunuz. Ürünün 6 köşeli vidalama aparatı, stabil bir vidalama işlemine olanak sağlıyor. Dişeti yüksekliği hesaba katılarak yapılan tasarımda yumuşak doku ilişkisinin en iyi şekilde olması hedeflenmekte. Kesici uçlu tasarımı ile kolaylıkla yerleştirilebiliyor.
Diğer Özellikler
Stok Kodude2198
MarkaDiğer Markalar
Stok DurumuVar
1000000002034
HAKKIMIZDA    DESTEK SİPARİŞ SÜRECİ ÜYELERE ÖZEL BİZİ TAKİP EDİN                      APPS 
Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Hesabım
Facebook
  
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.