• Tüm Kategoriler
  • EXCALIBUR Ordontik Ankraj Vidası

   EXCALIBUR Ordontik Ankraj Vidası
   Görsel 1
   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   5.0 1
    
   SIA Ortodonti tarafından üretilen ?Excalibur? adlı ortodontik vida serisi, gerek ürün gerekse kullanım şekliyle ilgili sunduğu çeşitlilik ile ön plana çıkıyor. Ürün tornavida sapı, dril çeşitleri, el sürücüsü, döner alet uçları, heksagon ve yıldız gibi uç tipleri kombinasyonları ile oldukça geniş bir uygulama seçeneği sunmakta.
   Ankraj konusu ortodontik tedaviler sürecinde planlama, tedavi aşamaları ve tedavi sınırlarını çok yakından etkileyen bir konudur. Dişlerin kuvvetlere karşı verdiği tepki hareketleri kullanılacak mekanik, malzeme ve tekniği ile yakından ilgilidir.

   Öte yandan ortodonti biliminin sürekli gelişmeye açık bir branş olması sebebiyle ortodontik tedaviler de dental dünyadaki tüm gelişmelerden nasibini almakta. Ortodontik implantlar ve non-osseoentegre ankraj vidaları ortodontide neredeyse rutinde kullanılmaya aday ürünler arasında...

   SIA Ortodonti tarafından üretilen ?Excalibur? adlı ortodontik vida serisi, gerek ürün gerekse kullanım şekliyle ilgili sunduğu çeşitlilik ile ön plana çıkıyor. Ürün tornavida sapı, dril çeşitleri, el sürücüsü, döner alet uçları, heksagon ve yıldız gibi uç tipleri kombinasyonları ile oldukça geniş bir uygulama seçeneği sunmakta. Ayrıca çeşitli vida tipleri ile amaca uygun vidalı kolay bir uygulamayla tedavi planınıza dahil edebiliyorsunuz.

   Mükemmel derecede başlangıç stabilitesi tedavi süresince devam ediyor. Sunulan çeşitli vida kafa tipleri değişik bağlantılara olanak sağlamakta. Bu da klinikte kısa sürede uygulama ve üzerine uygulanan ataçmanlarda sorun yaşanmaması sebebi ile randevular arasında güvenli bir süreci beraberinde getirmekte.

   Ürün titanyum (grade 5) malzemeden oluşuyor. Klinikte steril paketinden tornavida ile alıp uygulama alanına yerleştiriyorsunuz. Ürünün 6 köşeli vidalama aparatı, stabil bir vidalama işlemine olanak sağlıyor. Dişeti yüksekliği hesaba katılarak yapılan tasarımda yumuşak doku ilişkisinin en iyi şekilde olması hedeflenmekte. Kesici uçlu tasarımı ile kolaylıkla yerleştirilebiliyor.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodude2198
   MarkaDİĞER MARKALAR
   Stok DurumuVar
       

                                    HAKKIMIZDA                    

        

   SOSYAL MEDYADA BİZ

                                      Hakkımızda                                                                                                           
                                      İletişim Bilgilerimiz        
                                      Banka Hesaplarımız        
            
            
            
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.