DÜRR DENTAL VistaPano S Panaromik + Ceph Röntgen

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

VistaPano S ile DÜRR DENTAL, ekstraoral görüntüleme netliğinde yeni standardı belirliyor. 2D panoramik röntgen cihazı ayrıca, basit çalışma şekli ve yenilikçi 7" dokunmatik ekranla desteklenen baştan sona iyi düşünülmüş iş akışıyla da göz dolduruyor. VistaPano S, mükemmel görüntüleme performansını iki yenilikçi teknolojiye borçlu. Bunların ilki, iyileştirilmiş bir görüntü kalitesi ve bu sayede de çok daha iyi bir teşhisi mümkün kılan modern CsI sensör teknolojisi. Bir diğeri de, diş ve çene durumunun her konumunda otomatik olarak müthiş bir netliğe sahip panoramik görüntüler sunabilmek için bireysel hasta çekimlerindeki görüntü bilgilerini kullanan S-Pan teknolojisi.

Tüm fonksiyonlara genel bir bakış

Sezgisel kullanımlı 7" dokunmatik ekran, tüm ayarları hem hızlı hem de anlaşılır bir şekilde görselleştiriyor. Son derece kullanıcı dostu özellikteki işletim ve navigasyon, röntgen işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Başlangıçta tek yapmanız gereken çekim programını ve hasta boyunu seçmek – bu sayede kullanım hataları önleniyor ve optimal bir iş akışı sağlanmış oluyor.

Tüm muayenehaneler için uygun

Yeni VistaPano S'in dar ve ince tasarımı, cihazı muayenehanenize yerleştirirken sayısız imkana sahip olmanızı sağlıyor. Tasarımı ile yerleştirildiği her yerde hoş bir görüntü oluşturuyor ve 1,0 x 2,3 x 1,5 m (G x Y x D) ölçüleriyle çok az yer kaplıyor.

Panoramik röntgen programları

Toplam 17 röntgen programıyla tüm teşhisleriniz için en iyi donanıma sahipsiniz. Standart panoramik programının yanı sıra VistaPano S'in sunduğu diğer programlar:


  • Yarım yandan çekimler, sağ, sol ve ön

  • 4 çocuk programı: Azaltılmış maruziyet aralığının ve %45 – 56 arasında daha düşük radyasyon dozunun söz konusu olduğu çekim modu – teşhis için gerekli bilgi kaybı olmaksızın

  • Ortogonal çekimler için 5 program

  • Çene eklemi çekimleri için 2 program (işlevsel teşhis)

  • Paranazal sinüslerin görüntülenebilmesi için 2 sinüs çekimi programı


S-Pan Teknolojisi: Çok yüksek netlikteki görüntüler sayesinde güvenilir teşhisler

S-Pan teknolojisi ile, çok sayıda paralel katmandan, gerçek anatomiye en iyi karşılık gelen görüntü alanları, otomatik olarak seçilir. Sonuç: anatomik açıdan ilginç yapıları zahmetsizce hemen bulabileceğiniz, etkileyici bir netliğe sahip bir görüntü. Rekonstrüksiyon, diş yapısının gerçek durumuna dayanıyor olduğundan, yanlış konumlandırmalar belirli sınırlar dahilinde "telafi edilir". Bu da muayenehanenize zaman tasarrufu sağlarken, hastanın da tekrar tekrar röntgen çekimine maruz kalmasının önüne geçer.

VistaPano S Ceph: düşük radyasyon maruziyeti – yüksek verimlilik

Yeni VistaPano S Ceph ile hızlı sefalometrik röntgen çekimlerinde mükemmel görüntü kalitesi – hem de mümkün olan en düşük radyasyon oranıyla. Bunu sağlayan unsur: çizgi sensörlerindeki, hareket bulanıklığı riskini önemli ölçüde azaltan, yalnızca 4,1 saniyelik son derece kısa tarama süreleri. Panoramik röntgen ve sefalometrik röntgen işlevi için son teknoloji ürünü iki CsI sensörü halihazırda cihaza entegre edilmiş olduğundan, zahmetli sensör çıkarıp takma işlemine artık gerek duyulmuyor ve böylece görüntüye zarar verme ihtimali de ortadan kalkmış oluyor. Tüm bu özellikleri VistaPanoS Ceph'i ortodonti ve ağız ve çene cerrahisi için ideal röntgen çözümü kılıyor.

Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduDR.1702
MarkaDürr Dental
Stok DurumuVar
66001506221333

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.