DENTSPLY SIRONA CEREC AC Görüntüleme/Tarama Cihazı

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.


DENTSPLY SIRONA CEREC AC


SIRONA'nın CEREC, CEREC 2, CEREC 3 Modellerinden sonra CEREC 3 D gerçekten bir sürpriz niteliğindedir.Zira önceki modellerin kullanımı daha uzun süre alırken ve çalışmalar daha limitli iken,CEREC 3 D hekime çok boyutlu son derece sezgisel ve basitleştirilmiş bir ortam sunuyor.Hem Diş Hekimi hem de hasta için çok daha iyi bir restorasyon sağlamasının yanısıra CEREC 3D nin kullanımı da bir o kadar kolay.3 Boyutlu yazılım son derece hassas ve kesin sonuçlar vermektedir. Ekranda ne görüyorsanız işlem sonucunda elinize o geçecektir. Artık hekimler restorasyonu gerçekleştirmeden önce yazılım sayesinde kolay program aracılığı ile istedikleri değişiklik ve ayarları yapabileceklerdir.


Ayrıca hastaların da restoratif aşamaya katılabilmesi onlar adına da çok değişik bir olgu. Hastalar daha önce haberdar olmadıkları pek çok detaya vakıf olarak, olayın tasarımını izledikleri gibi laboratuar aşaması olan frezleme olayına da şahit olarak görsel bir şölen yaşıyorlar. Tabi bu olayları kendi yakınlarına ve tanıdıklarına nakletmeleri hem hekimin reklamı hem de hasta eğitimi açısından olaya yeni bir boyut getirmektedir.
Hekim açısından da tek seansda restorasyonun tamamlanabilmesi sayesinde hastanın randevusu, randevunun onaylanması, hastanın gelişi gidişi gibi zahmetler ortadan kalkacağı gibi laboratuar aşamaları da ortadan kalkacaktır.


Cerec Restorasyonu terimi bir mateyal ya da restorasyon tipini tanımlamaktan ziyade restorasyonu üreten aleti tanımlamaktadır.CEREC Seramik Rekonstrüksiyon için bir kısaltmadır.Cerec sistemleri ile beraber kullanım için üretilen malzemeler seramik ya da seramik polimerlerdir. Bu maddeler laboratuar ortamında üretilen restorasyonların yüksek güçlerine ve estetik kalitelerine sahiptirler.Cihazın Tanımı


Computer Aided Design ve Computer Aided Manufacturing kelimelerinin baş harflerinden oluşan bu CAD-CAM sistemi iki bileşenden oluşmaktadır:


• Optik ölçü alma ünitesi ve Windows tabanlı tasarım modülü

• Milling ( Tornalama ) ünitesi


Bu iki ünite kablosuz olara radyo dalgaları aracılığı ile haberleşerek Optik Ölçü ile alınan tüm bilgileri Windows tabanlı sanal ortama aktarması sadece saniyeler alır.

Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduSRN.5000828
MarkaDentsply Sirona
Stok DurumuVar
1000000018530

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.