COLTENE WHALEDENT Brilliant Ever Glow Submikron Hibrit Kompozit

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.Coltene Whaledent

Brillant Ever Glow Submikron Hibrit Kompozit


      BRILLIANT EVERGLOW DOLDURUCU TEKNOLOJİSİ


    BRILLIANT EverGlow’un doldurucu teknolojisi kullanım kolaylığı, mekanik dayanım ve uzun süren estetik görünümün ideal bir karışımını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu teknoloji üç ana olguyu temel alır: Submikron baryum cam doldurucular mükemmel parlatılabilirlik ve parlaklığı koruma özelliği sağlarken BRILLIANT EverGlow'un ön polimerize edilmiş doldurucuları, kompozit materyal ile ideal bir uyum sağlayan sofistike bileşimi sayesinde parlatılabilirliği ve parlaklık koruma özelliğini bozmadan macunun şekillendirilebilme özelliklerini geliştirir ve hacimsel büzülmeyi azaltır. Hepsinden önemlisi, doldurucu yüzeyleri rezin matriksteki bileşim dayanımını optimize edecek ve parlaklık koruma özelliğini destekleyecek biçimde işlenir. Sonuç, "mükemmel" restorasyonlar sağlayan, en yeni teknoloji ürünü bir kompozit malzemedir.


   Yumuşak kıvamı ve boyutsal stabilitesi sayesinde BRILLIANT EverGlow, kavitelere kolayca ve rahatça uygulanabilecek, en yeni teknoloji ürünü dolgu materyalidir. Son derece dikkatle hazırlanan kasplar, basamaklar ve temas noktaları sağlam kalır ve çökmez. Kompozit malzemenin cerrahi ışığına uzun süre maruz kalmaya karşı yüksek mukavemeti sayesinde ideal işleme koşulları elde edilir.


   BRILLIANT EverGlow'un yumuşak kıvamı ve mükemmel ıslatılabilirliği sayesinde bu materyal Coltene'in Direkt Kompozit Veneer Sistemi olan COMPONEER'i yapıştırmak için idealdir.


   İyi ıslatılabilirlik özelliği sayesinde BRILLIANT EverGlow aletlere yapışmak yerine bağlı olduğu diş yüzeyine mükemmel adezyon sağlar. Bu durum uluslararası bir kullanıcı anketiyle de onaylandı: Katılımcıların %90'ından fazlası ürünün ıslatılabilirlik özelliklerini «çok iyi» veya «iyi» olarak değerlendirdi. 
Kullanım Amacı:Üniversal Kompozit, Posterior Kompozit
Kompozit Türü:Nano Hibrit Kompozit
Kullanım Şekli:Şırınga Formunda
Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduCW.60019743A
MarkaColtene Whaledent
Stok DurumuVar
1000000030820

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.