VLADMIVA Endasept (Ağrı Giderici , Kanal Solüsyonu)


VLADMIVA EndaseptEnfekte diş kanallarının tedavisi için kanal patı jel formdadır ve ayrıca nekrotizan pulpa ile keskin bir periodontitte geçici olarak doldurulması için kullanılır.


Jel spesifik olmayan antiseptikler veya macunlar tarafından antibiyotikler ve kortikosteroidler temelinde başarısız tedavi durumunda uygulanır.   Özellikleri:EndAsept jel antiseptikler içerir. Bunlar; metronidazol (% 10), klorheksidin biglukonat (% 2), - kök kanallarının aktif olarak ezici anaerobik florası. Akut ağrının meydana geldiği dental vakalar, özellikle dolgu tedavisi ve akut acil durumlar Endasept'in uzmanlık alanıdır.


Metronidazol, temel, zorunlu anaerobik bakteriler (spor - ve spor olmayan) ile ilgili geniş bir etki spektrumuna sahiptir, bakteroidler, phuso-bakteri, klostridya ile ilgili aktiftir. Antimikrobiyal etkiler mekanizması nitrogrup metronidazolün mikrobik DNA ile bağlantısından ve nükleik asitlerin bu bağlantı sentezinde sonlandırmadan oluşur. Karışık anaerobik-aerobik ortamda metronidazol, aerobik bakteriler üzerinde ezici bir etkiye sahiptir, çünkü metronidazol bakteroidlerin ayrışması metabolitleri, aerobik bakterilerin ezici büyümesini gösterir.   


Klorheksidin biglukonat, en aktif lokal antiseptiklerden biridir ve gram-pozitif ve gram-negatif bakteriler üzerinde hızlı ve güçlü bakterisidal etkiye sahiptir. Klorheksidin biglukonatının etki mekanizması, yüzey aktif özelliklerine bağlıdır ve mikropların geçirgenlik sitoplazmik zarlarının ihlalidir.


Hidrofil bazından dolayı jel kolayca kanallara girer, dentinal kanalikülü derinlemesine emdirir ve kanallardan su ile iyice yıkanır.Ambalaj:
10 gr jel

Diğer Özellikler
Stok KoduVLD.06EK
MarkaVladmiva
Stok DurumuÜrün Stoğu Tükenmiştir.
1002105211518
HAKKIMIZDA    DESTEK SİPARİŞ SÜRECİ ÜYELERE ÖZEL BİZİ TAKİP EDİN                      APPS 
Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Hesabım
Facebook
  
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.