KULZER Gluma Bond & Venüs BulkFill Posterior Kompozit

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.


Venus Bulk Fill, bulk-fill tekniği ile posterior restorasyonlar oluşturmak için akışkan, düşük büzüşmeli bir kompozittir. Materyal ayrıca süt dişlerinin restorasyonları için idealdir. 2 mm katmanlar kullanan karmaşık, zaman alan teknikler gerekli değildir. Bu, geleneksel, zahmetli katmanlama prosedürlerinin aksine her restorasyonda zamandan ve maliyetten tasarruf etmeye yardımcı olur.
 
Verimlilik:
Venüs Bulk Fill, sınıf I ve II boşlukların 4 mm'ye kadar artışlarla kolayca doldurulmasına izin verir ve karmaşık, 2 mm katmanlama tekniklerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
Tek Katman:
Süt dişleri tek bir katmana bile izin verir.
Kullanımı kolay:
Kendiliğinden uyarlanabilir kullanım, basamakları ortadan kaldırır ve boşluk zemini ve duvarları için ideal bir kaplama sağlar. Sonuç, basit ve hassas işlenebilirliktir.
Güvenlik:
Venus Bulk Fill, 4 mm kalınlığa kadar katmanların polimerizasyonu için yüksek bir kürlenme derinliği ve güvenlik sağlar. Düşük büzülme, uzun süreli restorasyonlar anlamına gelir. Yüksek radyopasite, güvenilir bir teşhisi garanti eder.

 

Posterior restorasyonlarda daha fazla verimlilik için.

Günlük pratikte, zaman dar olduğunda, sabit bir el hala gereklidir. Size zaman kazandırmak ve arıtma süreçlerinizi optimize etmek amacıyla ürün portföyümüzü sürekli olarak iyileştirmek ve genişletmek için çalışıyoruz. Venüs Bulk Fill'in arkasındaki fikir tam olarak budur: basit, hızlı ve güvenli olan ve çok zaman kazandıran toplu dolgu tekniği ile posterior restorasyonlar oluşturmak için akışkan, düşük büzülme oranlı bir kompozit.
 
Tek katmanlı basitlik - süt dişleri için ideal.

Venüs Bulk Fill'in süt dişlerine uygulanması daha da kolay ve hızlıdır. Zaman kazandıran ve çocukların tedavisi için ideal hale getiren ikinci bir evrensel kompozit katmanına ihtiyacınız yoktur. Bu nedenle, çocuklara diş hekimliği deneyimine rahat bir başlangıç ??sağlamak için büyük bir şansı temsil eder.
 
Radyopasite
Venüs Bulk Fill,% 300 alüminyum radyopasite sergiler. Daha yüksek radyoopasite, net teşhis yetenekleri sağlar ve daha doğru tanıya izin verir.


 

Paket İçeriği: 


  • 4 adet Venüs bulkfill kompozit

  • 1 adet gluma self etch bonding

Diğer Özellikler
Stok KoduKLZ.K66046795
MarkaKulzer
Stok DurumuVar
58002005221424
HAKKIMIZDA    DESTEK SİPARİŞ SÜRECİ ÜYELERE ÖZEL BİZİ TAKİP EDİN                      APPS 
Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Hesabım
Facebook
  
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.