SDI Luna Universal Nano Hibrit Kompozit Refil

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

SDI Luna Universal Nano Hibrit Kompozit Refil


Üstün Güç, Üstün Estetik

Nanohibrit teknolojisi

Dolgu partikül boyutu, kompozitlerin estetik ve mekanik özelliklerini etkiler 1 . Luna, optimum estetik ve güç elde etmek için nano ve mikron boyutlu parçacıkların bir melezini içerir.


Bukalemun etkisi

Luna, bukalemun etkisi sergileyerek çevresindeki dişin gölgesini almasına ve diş ile restorasyon arasında kusursuz bir sınır oluşturmasına olanak tanır. Luna, doğal görünümlü restorasyonların oluşturulmasına izin veren optimal bir yarı saydamlığa sahiptir.

Nano partiküller cilalanabilirliğe ve zaman içinde yüzey düzgünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Mikron boyutlu partiküller güç ve dayanıklılığa katkıda bulunur. Luna'nın hibrit dolgusu, onu anterior ve posterior restorasyonlar için ideal hale getirir.
 

Doğal floresan ve opaklık

Ultraviyole ışığa maruz kaldığında Luna, doğal diş yapısının floresan özelliklerini gösterir. Yanardöner özellikler aynı zamanda doğal bir dişe uyar. Her tür ışıkta, Luna kullanan restorasyonlar, dişçi koltuğundan ayrıldıktan sonra hasta memnuniyetini sağlayan kendine özgü bir parlaklık sergiler.


Yüksek Eğilme Dayanımı

Yüksek eğilme mukavemeti, gerilimi azaltmak için çok önemlidir ve stres taşıma durumlarında dişlerin maruz kaldığı sıkıştırma kuvvetleri 1 . Sınıf I ve Sınıf II restorasyonlar yüksek kuvvetlere tabidir ve yüksek eğilme mukavemetine sahip malzemelerin kullanılmasını gerektirir. 136 MPa eğilme mukavemeti ile Luna, gerilim taşıyan alanlarda kullanım için idealdir ve çiğneme kuvvetlerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
 

Üstün Basınç Dayanımı

Luna, ağırlıkça% 77 dolgu yüküne sahiptir. Stronsiyum cam dolgu, özenle seçilmiş dolgu yüklemesi ile kombinasyon halinde, restorasyonların uzun ömürlülüğünü arttırmak için yüksek basınç dayanımı sağlar.
 

Optimal Radyopasite

Radyopasiteli restoratif materyaller, bir restorasyonun ömrü boyunca boşlukların ve ikincil çürüklerin tespitini sağlar 2 . Luna, dentin 3'ten daha yüksek bir radyopasite seviyesine sahiptir ve hızlı ve güvenli tanı için radyografilerde restorasyon marjlarının net görünürlüğünü sağlar.
 

Aletlere yapışmaz

Luna'nın yapışmaz kullanımı, restorasyonların yerleştirilmesini kolaylaştırır. Luna çökmeyecek veya geri çekilmeyecek ve optimum diş morfolojisinin verimli bir şekilde oluşturulmasını sağlayacaktır.
Luna kremsi bir kıvama sahiptir, sıkı bir paketleme ile kompoziti boşluksuz olarak katmanlamayı kolaylaştırır.

Teknik Özellikler
Kim sipariş verebilir ?Sadece diş hekimleri,poliklinikler , diş hekimliği öğrencileri tarafından satın alınabilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduDTS.SDI.8401081D
MarkaSDI
Stok DurumuVar
+DO3684010811O

 

HAKKIMIZDA
Hakkımızda
DESTEK
Müşteri Hizmetleri
SİPARİŞ SÜRECİ
Satış Sözleşmesi
ÜYELERE ÖZEL
Hesabım

BİZİ TAKİP EDİN
Facebook
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.