ExciTE F Flor Salınımlı Total Etch Adeziv Bond - IVOCLAR VIVADENT

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
ExciTE F mine ve dentin için kullanılabilen, ışıkla sertleşen, nano dolduruculu, tek bileşenli flor salınımı yapan ve total etch tekniği ile kullanılan bir adeziv sistemi olarak lanse ediliyor.
Ürün şişe ve tek kullanımlık fırça ambalajının yanı sıra VivaPen adlı yeni bir formda da sunulmakta. VivaPen'de yer alan ürün miktarı yaklaşık 120 uygulamaya yetecek miktarda ayarlanmış. VivaPen?de kalan ExciTE F miktarını bir gösterge yardımı ile algılamak mümkün olmakta. ExciTE F alkolik bir çözelti içinde fosfonik asit akrilat, HEMA, dimetakrilat, yüksek oranda dağılmış silikon dioksit, reaksiyon başlatıcılar, stabilizatörler ve potasyum florit içeriyor.

Ürün endikasyon aralığı ışıkla ve dual sertleşen direkt kompozit ve kompomer restorasyonlar, indirekt tam seramik ve kompozit restorasyonlarda (inleyler, onleyler, lamina venerler; sadece ışıkla) kullanılan adeziv için geçerli.

ExciTE F hastanın malzeme bileşenlerinden birine karşı saptanmış alerjisi durumlarında, tamamen kendiliğinden sertleşen kompozitlerle birlikte kullanımları ve direkt pulpa kaplaması için kullanımı kontrendikasyonlar olarak belirtilmekte.

Eğer kavite polimerizasyon ışığının ulaşamayacağı bir durumda ise ya da kimyasal kompozit kullanımında ürünün farklı bir versiyonu olan ExciTE F DSC (Dual cure Single Component) öneriliyor.
Diğer Özellikler
Stok Kodude2202^
MarkaIvoclar Vivadent
Stok DurumuVar
1000000002038
HAKKIMIZDA    DESTEK SİPARİŞ SÜRECİ ÜYELERE ÖZEL BİZİ TAKİP EDİN                      APPS 
Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Hesabım
Facebook
  
 
İletişim Bilgilerimiz Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik ve Güvenlik Üye Ol Twitter  
İletişim Formu Sipariş Takibi İptal - İade Şartları Üye Girişi Instagram  
  Banka Hesaplarımız K. V. K. Şifremi Unuttum Youtube  
  Havala Bildirimi   Sepetim    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.