• Tüm Kategoriler
  • Dentsply-Sirona CEREC AC Görüntüleme/Tarama Cihazı

   Dentsply-Sirona CEREC AC Görüntüleme/Tarama Cihazı
   Görsel 1
   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Dentsply-Sirona CEREC AC Görüntüleme/Tarama Cihazı Stok Kodu :SRN.5000828
   Barkod Kodu : 16-02-101734
   Ceres Ac Görüntüleme Cihazı

   SIRONA'nın CEREC, CEREC 2, CEREC 3 Modellerinden sonra CEREC 3 D gerçekten bir sürpriz niteliğindedir.Zira önceki modellerin kullanımı daha uzun süre alırken ve çalışmalar daha limitli iken,CEREC 3 D hekime çok boyutlu son derece sezgisel ve basitleştirilmiş bir ortam sunuyor.Hem Diş Hekimi hem de hasta için çok daha iyi bir restorasyon sağlamasının yanısıra CEREC 3D nin kullanımı da bir o kadar kolay.3 Boyutlu yazılım son derece hassas ve kesin sonuçlar vermektedir. Ekranda ne görüyorsanız işlem sonucunda elinize o geçecektir. Artık hekimler restorasyonu gerçekleştirmeden önce yazılım sayesinde kolay program aracılığı ile istedikleri değişiklik ve ayarları yapabileceklerdir.

   Ayrıca hastaların da restoratif aşamaya katılabilmesi onlar adına da çok değişik bir olgu. Hastalar daha önce haberdar olmadıkları pek çok detaya vakıf olarak, olayın tasarımını izledikleri gibi laboratuar aşaması olan frezleme olayına da şahit olarak görsel bir şölen yaşıyorlar. Tabi bu olayları kendi yakınlarına ve tanıdıklarına nakletmeleri hem hekimin reklamı hem de hasta eğitimi açısından olaya yeni bir boyut getirmektedir.
   Hekim açısından da tek seansda restorasyonun tamamlanabilmesi sayesinde hastanın randevusu, randevunun onaylanması, hastanın gelişi gidişi gibi zahmetler ortadan kalkacağı gibi laboratuar aşamaları da ortadan kalkacaktır.

   Cerec Restorasyonu terimi bir mateyal ya da restorasyon tipini tanımlamaktan ziyade restorasyonu üreten aleti tanımlamaktadır.CEREC Seramik Rekonstrüksiyon için bir kısaltmadır.Cerec sistemleri ile beraber kullanım için üretilen malzemeler seramik ya da seramik polimerlerdir. Bu maddeler laboratuar ortamında üretilen restorasyonların yüksek güçlerine ve estetik kalitelerine sahiptirler.

   Cihazın Tanımı
   Computer Aided Design ve Computer Aided Manufacturing kelimelerinin baş harflerinden oluşan bu CAD-CAM sistemi iki bileşenden oluşmaktadır:
   • Optik ölçü alma ünitesi ve Windows tabanlı tasarım modülü
   • Milling ( Tornalama ) ünitesi
   Bu iki ünite kablosuz olara radyo dalgaları aracılığı ile haberleşerek Optik Ölçü ile alınan tüm bilgileri Windows tabanlı sanal ortama aktarması sadece saniyeler alır.
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSRN.5000828
   MarkaDentsply Sirona
   Stok DurumuVar
       

                                    HAKKIMIZDA                    

        

   SOSYAL MEDYADA BİZ

                                      Hakkımızda                                                                                                           
                                      İletişim Bilgilerimiz        
                                      Banka Hesaplarımız        
            
            
            
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.