• Tüm Kategoriler
  • Bone Expander Kit - Kemik Genişletme Seti

   Bone Expander Kit - Kemik Genişletme Seti
   Görsel 1
   Bu ürünün stok durumu ile ilgili olarak 0 554 363 87 21 nolu telefonumuzu arayınız. Dilerseniz HABER VER butonuna tıklayarak stok eklenmesini bekleyebilirsiniz.
   ?Bone Expander Kit?, osteotomlara alternatif olarak sunuluyor. Kullanıldığında kemiğin implant giriş bölgesini hem genişleten hem de kondanse eden (yoğunlaştıran) driller bu setin ana unsurlarını teşkil ediyor.
   İmplant cerrahilerinin önemli aşamalarından biri de kemik miktarı ya da kalitesinde yetersizlik olduğu durumlarda kondensasyon yöntemleri ile bu değerleri artırmak ve implantın o bölgede daha iyi tutunmasını sağlayacak bir ortam oluşturmaktır.

   Bu işlemler osteotomlarla yapılmasına bir alternatif olarak döner sistemlerle de yapılabiliyor. ?Bone Expander Kit?, osteotomlara alternatif olarak sunuluyor. Kullanıldığında kemiğin implant giriş bölgesini hem genişleten hem de kondanse eden (yoğunlaştıran) driller bu setin ana unsurlarını teşkil ediyor.

   Hem implant giriş bölgesinde hem de maksiler sinüs elevasyon tekniğinde kullanılabilen genişletme drillerinin, atrofiye olmuş mandibular çene bölgelerinde ve maksillada rahatlıkla kullanılabileceği belirtiliyor.

   Genişleticiler kemik içine el ile (manuel olarak) bir raşet kullanılarak ya da düşük devirli bir mikromotor ile uygulanıyor. Bunun osteotomlara kıyasla cerrahi travmayı azaltabildiği ve kemik yoğunluğunu artırması sonucu iyi bir primer fiksasyona bağlı olarak stabiliteyi artırdığı belirtiliyor.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodude2196
   MarkaDİĞER MARKALAR
   Stok DurumuBu ürünün stok durumu ile ilgili olarak 0 554 363 87 21 nolu telefonumuzu arayınız
       

                                    HAKKIMIZDA                    

        

   SOSYAL MEDYADA BİZ

                                      Hakkımızda                                                                                                           
                                      İletişim Bilgilerimiz        
                                      Banka Hesaplarımız        
            
            
            
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.