• Tüm Kategoriler
  • Bluex PantOs DG XP Panoramik Röntgen ( Uygun Ödeme Seçenekleri İçin İletişime Geçiniz )

   Bluex PantOs DG XP Panoramik Röntgen ( Uygun Ödeme Seçenekleri İçin İletişime Geçiniz )
   Bluex PantOs DG XP Panoramik Röntgen ( Uygun Ödeme Seçenekleri İçin İletişime Geçiniz )
   Bluex PantOs DG XP Panoramik Röntgen ( Uygun Ödeme Seçenekleri İçin İletişime Geçiniz )
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

   ~~PantOS DG XP dijital panoramik röntgen cihazı tamamen İtalyan tasarımı bir üründür. 100 İtalyan yapımı olan bu cihaz Milano şehrinde üretilmektedir ve Sirona grubuna ait bir firmadır. İtalyan stili ve full fonksiyonları ile kliniğinizin tüm görüntüleme yükünü kaldırabilir. Cihaz yetişkin panoramik çekimi yanında, çocuk panoramik çekimi, sağ kesit, sol kesit, orta kesit çekimleri, açık ağız/kapalı ağız TMJ çekimi, maxiller sinüs çekimlerini gerçekleştirebilir. Cihaz DC akımla çalışması sayesinde son derece net görüntüler verir. Dijital formatlı olan bu cihaz, otomatik banyo sistemi olmaksızın kullanılır ise çok daha verimli sonuçlar alınabilir.

    Cihaz mikroprosesör kontrollüdür, bu sayede cihazda bir arıza olması durumunda bunu dijital ekranı üzerinde görebilir ve hata kodu ile birlikte okuyabilirsiniz. Bu özellik sayesinde cihazın bir arıza durumunda arızanın giderilmesi çok daha hızlı olacaktır. Cihazda 3 fokal spot lazer bulunmaktadır. Bu sayede hasta pozisyonlaması çok daha kolay olmaktadır. Ayrıca cihazdaki fokal spot mesafesi 12mm dir. Bu sayede iyi bir film çekebilmek için kullanılan fokal spot aralığı diğer cihazlara göre daha geniş olduğundan, bu aralık dışına taşarak filmde expozisyon veya görüntü kayıpları engellenir. Cihazın aşağı-yukarı hareketi otomatik motor sistemi ile kontrol edilir.

    Fokal spot ayarı ve cihazın dönüşü birbirinden bağımsız 2 adet motorla kontrol edilmektedir. Bu motorlardan biri, cihazın hasta pozisyonlanmasını kontrol ederken diğeri 270 derecelik dönüşünü tamamlar.

    Yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip bu cihaz yüksek hassasiyetteki CCD sensörü, 16 bit derinlik ve 4096 grey level özelliği sayesinde detayları net bir şekilde gösterebilir. Bu sayede hem implant uygulamalarında hem de ortodontik uygulamalarda hata yapma oranınızı düşürür.

    Cihaz kontrol paneli sayesinde kolay kullanım sağlar. Bu panel üzerinden hangi tipte bir çekim yapmak istediğinizi, hastaya uygulanacak kV ve mA değerleri kolayca ayarlanabilir. Ayrıca cihazda 4 adet otomatik doz uygulama butonu mevcuttur. Bu butonlar sizin isteğinize göre ayarlanır ve ekstra bir kullanım kolaylığı sağlar.

    Cihaz ayrıca BlueX firması tarafında yazılmış olan Oris Win DG Suite adlı bir yazılım kullanmaktadır. Bu yazılım sayesinde hasta kayıtlarını tutma, klinik içinde network ortamında dağıtım, otomatik filtreleme, ölçümlendirme, film üzerinde netleştirme gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz.

   Not: Fiyata NAKLİYE ve KURULUM dahildir. Detaylı bilgi için 0 554 3638721 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz

   Diğer Özellikler
   Stok KoduBX_DG
   MarkaBLUEX
   Stok DurumuVar
       

                                    HAKKIMIZDA                    

        

   SOSYAL MEDYADA BİZ

                                      Hakkımızda                                                                                                           
                                      İletişim Bilgilerimiz        
                                      Banka Hesaplarımız        
            
            
            
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.